S halami stavěnými pomocí ocelové montované konstrukce máme největší zkušenosti prověřené řadou staveb od menších přístřešků až po hangár na letišti v Ruzyni. Ocel je naše srdeční záležitost a věříme v její široké užití. 

Pro koho je vhodná?

Pro tuto konstrukci se můžete rozhodnout v momentě, pokud potřebujete nenáročnou stavbu na funkci či požární odolnost. Tedy v případě skladování je to poměrně jasná volba. Zvolíte typ opláštění - nejméně náročnou plachtu v případě, že nepotřebujete objekt vytápět či v opačném případě sendvičové panely. V případě plachtové haly odpadá potřeba denního osvětlení a mnohých konstrukčních detailů, díky kterým se stává oblíbeným TOP produktem jak u nás tak u zákazníků.

Jaké má výhody a nevýhody ?

Ocelové konstrukce se vyznačují vysokou výrobní přesností, jednoduchou montáží a tedy rychlou výstavbou. Sympatická je jejich demontovatelnost a zpětná montáž při potřebě přesunu výroby či skladování na jiné místo. Ocelovou konstrukci vždy dodáváme ve většině případů v nátěru v odstínu ral 100 mikronů, ale také jsme schopni ji dodat v pozinku. Naše společnost disponuje certifikátem požárního nátěru a díky tomu jsme schopni splnit podmínky PO a dostáváme se s PO konstrukce až na 30minut, která mnohdy vyhoví požadavkům hasičů. Díky těmto všem faktorům se stává ocelová konstrukce ekonomicky méně náročnou než železobetonová konstrukce. Nevýhodou tedy ocelové konstrukce je, že nesplňuje více než 30minut PO a tím je nevyhovující v obytných budovách, administrativních budovách apod. Další nevýhodou je v případě mechanického poškození nátěru nutnost jeho obnovení.