Vyznat se v systému stavebních předpisů, požadavků a potřebných dokumentacích zabere spoustu času. My již máme s vyřizováním projektů dlouholeté zkušenosti a rádi je využijeme ve Váš prospěch.

Zajistíme pro Vás kompletní projektové služby a potřebnou dokumentaci. Oběháme za Vás „úřednické kolečko“, vystojíme důlky na podatelnách. Všechna povolení získáte bez námahy. A můžete začít stavět.

Studie proveditelnosti

Díky studii proveditelnosti můžete ušetřit své peníze. Z pouhého záměru se díky ní posunete o krok dál. Budete znát možnosti pozemku, na kterém uvažujete Váš záměr. Chcete se poradit s odborníky? Využijte našeho poradenství před koupí.

Příprava projektu

K montovaným ocelovým halám budete potřebovat hned několik projektů. Dokumentaci spodní a vrchní stavby, požárně bezpečnostní řešení a návrh napojení na inženýrské sítě. Ke všemu je u nás samozřejmostí i 3D vizualizace.

Stavební povolení

Nevyhovuje Vaše hala podmínkám pro ohlášené stavby?

Pak se bez stavebního povolení neobejdete. Se správně zpracovanými podklady a trochou know-how máte vyhráno.

My za léta praxe víme, jak na to.

Nechte to na nás!

Zbavte se povinností úplně! 

Dělá Vám vrásky už pouhé čtení o tom, co Vás během stavby čeká?

Co kdyby se hala postavila sama?

Zní to bláhově? Možná. Se Steel & Hall s.r.o. se o nic starat nemusíte. Našim klientům nabízíme komplexní služby v oblasti staveb montovaných hal. Zařídíme za Vás vše od studie proveditelnosti, přes projekt až po finální montáž a kolaudaci.

Zbavte se starostí s úřady ještě dnes! Kontaktujte nás!