Výrobní haly

Výrobní hala s komfortem

Potřebujete rychle rozjet výrobu, ale nemáte dostatečné prostory? My známe řešení. Jsou to mobilní montované výrobní haly zateplené nebo nezateplené. S dostatečnou interiérovou výbavou budete mít k dispozici plnohodnotný výrobní prostor s podmínkami, které vyhovují hygienickým požadavkům na teplo, světlo, větrání i přiměřené prostorové uspořádání. Montované výrobní haly dokážeme postavit rychle a vy tak nepřijdete o možnost být konkurenceschopní.

 

                                       

 

 Výrobní haly stavíme na klíč

Montované haly přizpůsobíme vaším výrobním požadavkům, zajistíme napojení na všechny inženýrské sítě. Stačí poslat nezávaznou objednávku, v níž uvedete požadované rozměry montované haly, zaměření výroby i další požadavky na vybavení, například schodiště, vrata, zateplení. Jsme schopni zajistit zakázku přímo na klíč – od projekčních služeb, přes zakládání ocelových hal až po finální výstavbu včetně vybavení. Vyzkoušejte naše ekonomické řešení. Nebo máte zájem o skladovací haly či hangáry. Vyberte si z naší nabídky.

 

Pokud vás zaujala naše nabídka - výrobní hala s komfortem, udělejte první krok a domluvte si s námi schůzku, abychom mohli váš záměr proměnit v realitu. Už neváhejte!

 

Máte-li jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.