VÝROBA

Výroba konstrukcí pro montované haly 

Kromě výstavby montovaných hal na klíč je naší další prioritou výroba konstrukcí pro montované haly a vybavení montovaných hal. Ve spolupráci s naším partnerem, který se specializovanou strojírenskou výrobou zabývá 25 let, jsme schopni zajistit kompletní dodávky ocelových konstrukcí včetně povrchové úpravy. Zpracujeme také dílenskou dokumentaci, provedeme montáže, a samozřejmostí je dodržování norem pro kvalitu. Objednejte si atypickou konstrukci či další díly pro plánovanou halu – se vším si poradíme. 

Kompletní konstrukce, vrata, schodiště

Výroba konstrukcí pro montované haly zahrnuje dodávku základního skeletu v několika profilech – jako příhradová konstrukce, rámová či trubková. Dodávka zahrnuje ocelové sloupy, paždíky i táhla. V nabídce kompletního opláštění máme vrata dvoukřídlová a posuvná. Dveře dodáváme zateplené ve formě sendvičových panelů, nebo nezateplené kryté trapézovým plechem. Základem většiny zakázek je výroba konstrukcí, ale samozřejmě vyrábíme i vybavení montovaných hal, jako jsou schodiště, zábradlí a příruby pro vzduchotechniku či elektroinstalaci. 

Nabídka služeb – výroba konstrukcí

  • Ocelové konstrukce - příhradové, rámové, trubkové
  • Vrata - dvoukřídlové, posuvné
  • Dveře – zateplené/nezateplené
  • Schodiště - točité, rovné
  • Zábradlí 
  • Příruby pro uchycení

Systémy konstrukcí jsou variabilní

Pro výrobu konstrukcí pro montované haly využíváme moderní výrobní prostory, kde je možné připravit i nadrozměrnou zakázku. Konstrukční systémy, které tvoří základ výrobních, skladovacích či prodejních hal, jsou vysoce sofistikované a umožňují další přístavby či spojovací tunely pro několik hal. Podívejte se také na naši nabídku kompletní stavby – zemědělské haly, výrobní haly, skladovací haly, hangáry či přístřešky.

Pracujeme v normách ČSN EN 1090-2:2009 pro třídu provedení EXC3 QUALIFORM.

Máte-li jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.