SPODNÍ STAVBA

Zakládání ocelových hal

Potřebujete pro svůj stavební záměr nebo připravenou konstrukci vybudovat solidní základy pro montovanou stavbu? Obraťte se na nás. Firma STEEL & HALL sice zajišťuje kompletní výstavbu mobilní montované haly, ale další službou je zakládání ocelových hal. Jaký základ připravíme, záleží na tom, k jakému účelu bude hala využívána, jakou nosnost bude mít i jakou technologií bude vybavena, například pojezdovými jeřáby. O volbě základu pro montované haly rozhoduje nejen geologické podloží v daném místě, ale také klimatické poměry.

 

Na spodní stavbu má vliv nosnost haly, účel, ale i klimatické poměry

Zakládání ocelových hal neboli spodní stavba je specifická činnost v rámci výstavby montovaných hal, která vyžaduje mimořádnou odbornost projektantů i zkušenost celého pracovního týmu. Pro haly s větší nosností či větším dynamickým zatížením se zakládání ocelových hal zajišťuje betonovými patkami nebo betonovými pásy. Betonové základy jsou vhodné například pro zateplené montované haly, případně výstavbu na zelené louce. U lehkých hal, například skladovací haly s PVC opláštěním, které budou umístěny na pevném a stabilním povrchu, se používá ukotvení roxorovými či závitovými tyčemi.

Zakládání ocelových hal – to je i řešení inženýrských sítí

Součástí zakládání ocelových hal je řešení inženýrských sítí. Většina sítí - voda, kanalizace, elektrické vedení či plyn bude vedena spodní stavbou. Před započetím stavby je nutné také vědět, jakým způsobem budou napojeny slaboproudé sítě, tedy internet, telefon či kabelová televize. Objednejte si u nás zakládání ocelových hal, poskytneme vám také poradenskou pomoc. Podívejte se i na další naše služby – výroba konstrukcí, projektová činnost.

Výhody spodní stavby od STEEL & HALL

  • Rozumné ceny
  • Cena bez víceprací
  • Záruční doba na kompletní dílo
  • Rychlost kompletní realizace

Pokud vás nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Pošlete nám svůj záměr co nejdříve. Za konzultaci nic nedáte.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.