PROJEKČNÍ SLUŽBY

Dokumentace i jednání s úřady - to jsou naše projekční služby

Máte jasný stavební záměr, ale příprava dokumentace a shánění povolení není vaší silnou stránkou? Nevadí, o to se postaráme. Zajistíme projekční služby i veškerou dokumentaci a následně její schválení. Protože realizujeme stavby na klíč, víme přesně, jaká agenda je potřeba a co na úřady platí. Stačí, když nám sdělíte, že máte zájem o stavbu montované haly nebo o zakládání ocelových hal - vše ostatní už nechte na nás.

Co ke stavbě nové montované haly potřebujete

  • Územní rozhodnutí
  • Stavební povolení

Vyhotovíme vám studii proveditelnosti – ušetří vám náklady

Projekční služby zahrnují návrh i přípravu podkladů pro vydání územního rozhodnutí. K projektu montované ocelové haly je nutná dokumentace spodní stavby a vrchní stavby, požárně bezpečnostní řešení stavby a návrh napojení na inženýrské sítě, případně komunikace v okolí. Vyhotovíme také studii proveditelnosti, abychom vám ušetřili náklady. Je vždy dobré vědět, co je možné v daném místě vytvořit, a zda je záměr vůbec reálný. Samozřejmostí je 3D vizualizace.

S úřady umíme jednat. Nikdy se nevzdáváme

Ve většině případů je na výstavbu ocelových montovaných hal nutné stavební povolení. Ohlášení stavebnímu úřadu je možné u hal do 1000 m2 zastavěné plochy a výšky do 15 m, pokud tyto stavby a haly budou nejvýše s jedním nadzemním podlažím, nepodsklepené a dočasné na dobu nejdéle 3 let. Vy ale potřebujete halu co nejdříve? Nezoufejte, s vyřizováním této agendy máme zkušenosti a s úřady umíme jednat. Zatím se nám nestalo, že bychom u úřadů neuspěli. Objednejte si naše projekční služby.

Máte-li jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.