Montované haly STEEL & HALL s.r.o

Vyrábíme a stavíme montované haly 

Přemýšlíte o skladu nebo výrobní hale, která by byla praktická, buď s jednoduchým, nebo zatepleným opláštěním? Potřebujete novou stavbu v co nejkratším čase a za rozumnou cenu? Pak si zvolte montované haly STEEL & HALL. Dodáme vám kompletní stavbu včetně projektu i stavebního povolení, nebo stávající halu rekonstruujeme a dáme ji nový plášť. Naší specializací je výroba montovaných hal a kompletní dodávka hal různých rozměrů a pro nejrůznější účely, například zemědělské haly.

Montované haly jsou variabilní a bezúdržbové

Mobilní montované haly STEEL & HALL jsou ideální nejen jako výrobní haly, ale i pro sklady, hangáry či jednoduchá zastřešení dílčí pracovní činnosti. Technologické provedení zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a vytváří vhodné pracovní prostředí. Na základě vašich potřeb sami navrhneme nejvhodnější typ montované haly, její zastřešení a opláštění. Naše konstrukční systémy umožňují velkou variabilitu, tedy jsme schopni splnit nejrůznější atypické zadání. Vyberte si – lehké či těžké montované haly? Montáže hal provádíme rychle a spolehlivě. Výhodou našich hal je bezúdržbový provoz.

Montáže vzduchotechniky, elektroinstalace či stavební dozor

Naším cílem je, aby montované haly splnily vaši ekonomickou představu a byly vysoce účelové. Jestliže máte svůj projekt i konstrukci, poskytneme vám zkušené pracovní týmy, které pro vás zajistí montáže ocelových hal nebo montáže jednotlivých technologických částí, například montáže vzduchotechniky, elektroinstalace. Máme zkušenosti se zakládáním ocelových hal, nebo vám jen poskytneme kvalifikovaný stavební dozor.

Přehled našich služeb – montované haly

  • Kompletní stavba včetně všech instalací a vybavení
  • Kompletní projektové služby spodních i vrchních staveb včetně stavebního povolení
  • Výroba staveb včetně jednotlivých dílů
  • Zakládání ocelových staveb
  • Montáže ocelových hal, vzduchotechniky, elektroinstalace
  • Pronájem mobilních montovaných hal
  • Opravy ocelových hal
  • Financování výstavby

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy, na základě vašich potřeb poradíme s výběrem vhodného typu haly. Doporučíme zateplenou či nezateplenou halu, připravíme projekt a další krok je už rychlá výstavba. Vyzkoušejte nezávaznou konzultaci  - použijte náš dotazník. Pracovníci našeho obchodního oddělení vás budou kontaktovat.