MONTOVANÉ HALY

Mobilní montované haly mají všestranné využití

Zemědělské haly pro uskladnění strojů, zateplené výrobní haly nebo hangáry pro ultralighty? To všechno jsou mobilní montované haly, které stavíme na základě prověřených konstrukčních systémů s jednoduchým či sofistikovaným opláštěním.  Jejich výhodou je snadná montáž a demontáž, protože jsou mobilní, maximální využití prostoru, rozumná cena a možnost dalšího rozšíření. Mobilní montované haly jsou dnešním trendem, protože firmy musí být flexibilní. Když se změní podmínky na trhu, je nutné přejít na novou výrobu.

Mobilní montované haly se uplatní pro výrobu, jako sklady, či hangáry

Mobilní montované haly se uplatní v zemědělství, kde slouží jako přístřešky pro stroje a techniku, jsou vhodné i pro ustájení zvířat. Díky moderním systémům vzduchotechniky se v nich udržuje lepší vnitřní klima než u starých zděných objektů. Mobilní montované haly jako hangáry vám postavíme pro malá letadla, přizpůsobíme jim šířku vrat a zajistíme, aby se ve vhodných podmínkách daly opravovat. Lehké ocelové haly mají široké využití.  Naše skladovací haly jsou vhodné pro kusové zboží v regálech nebo na paletách či pro sypké materiály. 

Montované haly – typy

  • Výrobní haly
  • Skladovací haly
  • Zemědělské haly
  • Hangáry
  • Přístřešky

Můžete mít jednoduché či zateplené opláštění

Ocelové haly, které vyrábíme a dodáváme i na míru, mají různé provedené střech podle účelu využití. Můžete mít mobilní montované haly se sedlovou, obloukovou či pultovou střechou. K dispozici je také variabilní opláštění. Stačí vám nezateplené opláštění, nebo potřebujete zateplený prostor pro výrobu? U své mobilní montované haly můžete mít zateplené opláštění v systémech PUR, PIR či s minerální vatou. Dodáme a namontujeme vzduchotechniku s vytápěním či klimatizací, elektroinstalaci včetně osvětlení. Vaše podlaha může být i protiskluzová. 

Rozhodli jste se využít montovanou halu pro vaše nové prostory a teď vás zajímá, jak velká investice to bude? Vyplňte zcela nezávazný poptávkový formulář a my se vám ozveme s konkrétní nabídkou realizace včetně cenového odhadu.

Máte-li jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.