MONTÁŽE

Montáže – rychlost a spolehlivost

Máte vlastní projekt, veškerý materiál, ale hledáte spolehlivý a zkušený pracovní tým? Pro montáže celé stavby nebo jen dílčích prací máme k dispozici dva desetičlenné montážní týmy. Postaví těžkou montovanou i lehkou montovanou halu, provedou montáže vzduchotechniky či montáže elektroinstalace. Oba naše týmy jsou složeny ze zkušených a kvalifikovaných pracovníků, v každé skupině je svářeč se státními zkouškami, všichni jsou aktuálně proškoleni v rámci BOZP. 

Montáže těžké i lehké konstrukce

Montáže konstrukcí ocelových hal vyžadují precizní a sehranou činnost, která zajistí postavení celé stavby podle vypracovaného projektu. Naše montážní skupiny postupují podle pracovního schématu, které zajistí rychlou a spolehlivou dodávku. Jen díky přesné práci jsme schopni plnit úkoly v co nejkratším termínu. Montáž ocelové haly zahrnuje montáž konstrukce, montáž opláštění včetně klempířských prvků, i montáže vnitřního vybavení. Specializujeme se na montáže mobilních ocelových hal se sedlovou, obloukovou i pultovou střechou, ale zvládneme i atypické stavby z ocelových konstrukcí či montáže těžkých konstrukcí.

Montáže opláštění, vzduchotechniky i elektroinstalace

Naše pracovní skupiny určené pro montáže ocelových hal nebo dílčích technologií zvládnou lehké opláštění s využitím trapézových plechů nebo zateplené opláštění s využitím nejmodernějších izolačních materiálů. Na základě dlouhodobého sledování se jako nejúčinnější pro zateplení montovaných ocelových hal ukazují sendvičové systémy. Izolační vrstva PUR, PIR nebo minerální vata je v panelu ve střední části. Montáže vzduchotechniky zahrnují instalaci ventilačních hlavic, potrubí, odsávání i instalaci turbín. Montáže elektroinstalace jsou včetně instalace svítidel. Pošlete nám požadavek, jaké montáže potřebujete.

Montáže – naše nabídka služeb

  • montáže lehkých i těžkých ocelových konstrukcí
  • montáže opláštění
  • montáže klempířských prvků
  • montáže vzduchotechniky
  • montáže elektroinstalací
  • poradenství

Montáže typů sendvičového opláštění

PUR Panel

Máte-li jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.